» شهید جمشید محدثی

شهید جمشید محدثی

 

مسئولیت اداره عمومی این شبکه بهداشت و درمان رامسر

 

شادروان آقای جمشید محدثی در سال ۱۳۴۲ هجری شمسی در شهر کتالم از توابع شهرستان رامسر چشم به‌جهان گشود. نام پدرش ابوالحسن و ۴ خواهر و یک برادر داشت. تحصیلات ابتدایی را در دبستان ناصرتاش شهرستان رامسر، تحصیلات راهنمایی را در مدرسه شهید کوزه‌گر کتالم و دبیرستان را در مدرسه شاهین تنکابن به اتمام رساند.

در سال۱۳۶۳در رشته پرستاری در دانشگاه دولتی تبریز در رشته پرستاری مدرک کاردانی و در سال ۱۳۶۸در مقطع کارشناسی در دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران ادامه تحصیل داد. در فروردین ماه ۱۳۷۸ ازدواج کرد، حاصل این ازدواج دو فرزند می باشد.

شادروان محدثی از 3 آذر 69 به عنوان پرستار در بیمارستان امام سجاد (ع) رامسر شروع به کار کرد و پس از مدتی به عنوان سوپروایزر بخش داخلی مردان این بیمارستان مشغول انجام وظیفه شد. وی از تاریخ 11 دی 1381به عنوان کارشناس تشکیلات و بودجه در شبکه بهداشت و درمان رامسر و از تاریخ 20 خرداد 1391 مسئولیت اداره عمومی این شبکه را بر عهده داشت.

از ویژگی های ایشان عطوفت و مهربانی با همکاران و دوستان بوده و همیشه در سلام گفتن پیشقدم بود. تکیه کلام معروفش که شاداب باشید هیچگاه از یاد همکاران نمی رود. ساده‌زیست بود و در کنار کار اداری به گل و گیاه و باغبانی علاقه خاصی داشته و در این حیطه به طور جدی فعالیت می کردند.

زنده‌یاد محدثی در ۱۲ اسفند 1398 با علائم سرفه، بدن درد، تب و متعاقب آن تنگی نفس و مشکلات ریوی در بخش ICU بیمارستان بستری و غروب روز یکشنبه ۲۵ اسفند ماه با تشخیص بیماری کرونا از دنیا رفت .

شهید محدثی در تاریخ 11 فروردین 1399 به افتخار بازنشستگی نایل می شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *