درباره

گنجينه آموزش خمين

گنجینه آموزش علوم پزشکی دانشکده علوم پزشکی خمين، عنوان برنامه‌ای است که با هدف دسترسی آسان به اطلاعات گذشته آموزش علوم پزشکی دانشکده ایجاد شده است. این اطلاعات شامل عکس‌ها، فیلم‌ها، مکاتبات، کتب و معرفی پیشکسوتان و مدیران حوزه آموزش دانشکده می‌باشد. علاوه بر گردآوری این آثار، سعی می‌شود اطلاعات معنی‌داری نیز برای کمک به تصمیم‌گیری‌ها از این آثار استخراج گردد.

تاریخچه

تاريخچه آموزش خمين

دانشکده علوم پزشکی خمین در سال ۱۳۷۱ با عنوان دانشکده پرستاری، از مجموعه تشکیلات آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اراک، در ساختمان بهداری سابق واقع در خیابان تختی، شروع به کار نمود. در آغاز، پذیرش دانشجو در این دانشکده، فقط در مقطع کارشناسی پیوسته پرستاری و در دوره روزانه بود. بعد از گذشت ۲۰سال و در سال ۱۳۹۱، مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی رشته‌های اتاق عمل و هوشبری را نیز دریافت نمود. این دانشکده همچنین در سال ۱۳۹۲ با کسب مجوز، اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی فوریت‌های پزشکی بصورت نیمه متمرکز و کارشناسی علوم آزمایشگاهی نمود و از آن سال به بعد هرسال در مجموع پنج رشته حدود ۹۰ نفر دانشجو پذیرش داشته است. با عنایت به پذیرش دانشجو در پنج رشته، در تاریخ 1392/3/22 و براساس رأی صادره در شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی، با تأسیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خمین موافقت شد و رسماً دانشکده پرستاری به دانشکده علوم پزشکی ارتقاء یافت.

مشاهده آثار

آثار ماندگار و دستاوردهای دانشکده علوم پزشکی خمین

اشتراک آثار

اشتراک گذاری محتوا برای ثبت در گنجینه آموزش

در این بخش محتوایی که مربوط به گذشته حوزه آموزش علوم پزشکی می‌باشد را برای قرار گیری در گنجینه آموزش با ما به اشتراک بگذارید.

ارتباط با ما

تلفن : 46221536-086

ایمیل : info@khomeinums.ac.ir

آدرس :

خمين-بلوار قدس-معاونت آموزش، تحقيقات، فرهنگی و دانشجويی دانشكده علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی خمين

وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دانشکده علوم پزشکی خمین