دکتر سیامک دیوشلیدکتر سیامک دیوشلی، در سال 1352، در شهر انزلی متولد شد.


وی متخصص اطفال بود و علاوه بر مطب شخصی، سال‌ها در درمانگاه و بیمارستان دولتی این شهر ساحلی مشفقانه به درمان بیماران پرداخت. همه بیمارانی که به او مراجعه کرده بودند از وی نهایت رضایت را داشتند.

فعالیت او در انزلی همیشه مورد احترام همگان بود وسعی می ‌کرد که مخلصانه برای خلق خدا گام برداشته و به بيیماری آنها کمک کند.

این پزشک صبور، مهربان و مجرب به تازگی موفق به قبولی در مقطع فوق تخصص شده بود.


دکتر دیوشلی بعد از معاینه یکی از بیماران، به ویروس کرونا مبتلا می‌شود و پس از مدتی که ریه هایش عفونت می‌کند، در بیمارستان آریای رشت بستری می‌شود.
وی متأسفانه بعد از گذشت چند روز به دلیل عفونت دستگاه تنفسی حالش وخیم شده و به کما می‌رود و در نهایت این پزشک وظیفه شناس و انسان دوست اهل انزلی، در تاریخ جمعه 16 اسفند 98، پس از چند روز مبارزه با بیماری، به رحمت خدا می‌رود.


 همسر وی سیمین عشقی، دندانپزشکی دلسوز و متعهد است. مادر وی دکتر زهرا محبی نیز از پزشکان بسیار خوب و محبوب انزلی بود.

خبرگزاری ایرنا درگذشت این پزشک شایسته را به خانوادۀ وی، جامعه پزشکی و مردم انزلی تسلیت عرض می‌کند.


فرمانداری بندر انزلی و نظام پزشکی شهرستان با انتشار بیانیه‌ای ضایعه درگذشت این پزشک مهربان و حاذق را  تسلیت گفته است.

پیام تسلیت فرماندار شهرستان بندرانزلی، درخصوص آسمانی شدن دکتر سیامک دیوشلی:

  • انا لله وانا الیه راجعون

  • خانواده محترم دیوشلی، بازماندگان و وابستگان محترم، جامعه پزشکی و مردم عزتمند و غیرتمند بندر انزلی، مشیت الهی بر این تعلق گرفته است که بهار فرحناک را خزانی ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست.
    مرگ عزیزان برای بازماندگان دردی بس سنگین است. درگذشت جناب آقای دکتر سیامک دیوشلی، متخصص اطفال چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست. این ماتم جانگداز را به خانواده محترم ایشان و جامعه پزشکی و درمانی و مردم عزتمند و فهیم شهرستان بندر انزلی تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت برای آن مرحوم مغفور، جنت مکان و خلد آشیان، علو درجات، و برای بازماندگان محترم، صبر جزیل مسألت می‌نمایم.
  • اسماعیل حیدری آزاد، فرماندار شهرستان بندر انزلیهمسر دکتر سیامک دیوشلی، دل نوشته‌ای در روزهای نبود وی، در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد:«گالری عکس»

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *